Про нас

Шановні партнери!

З 2008 року ми створюємо продукт, що сприяє розвитку бізнесу наших Клієнтів. Ми маємо усе необхідне, щоб досягти дійсно високих результатів у наших профільних послугах. Накопичений досвід у будівельній галузі, сильна команда професіоналів та застосування новітніх технологій, що дозволяють нам дотримуватись етики ведення бізнесу і при цьому бути ефективнішими за наших Конкурентів.

Кожне наше рішення завжди вивірене та є результатом глибоких професійних знань, розуміння ринку та багаторічного досвіду у реалізації проєктів!

Ми вдячні нашим Клієнтам та Партнерам за надану довіру, за плідну співпрацю та за те, що стали частиною нашої історії. Історії розвитку Commercial Construction!

З повагою, CEO Commercial Construction, Вадим Петроченко!

Трохи про нас

Успішний бізнес починається з надійного підрядника!

01

Компанія Commercial Construction здійснює повний цикл ремонтно-будівельних робіт, починаючи від проєктування та будівництва до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування об'єкта. Вона надає послуги в сфері Retail, HoReCa і Entertainment на території України, Європи та країн СНД.

02

Компанія входить в групу Partner Group, представлену на ринку більше 16 років. За рахунок великого досвіду роботи, стабільної команди та власних виробничих потужностей, ми реалізовуємо проєкти будь-якої складності якісно та в поставлені терміни.

03

Наша місія – ми працюємо для того, аби сприяти створенню кращих об'єктів комерційної нерухомості, які допомагають розвитку бізнесу клієнта, надаючи йому кращий сервіс.


Наша місія

Головні цінності підприємства

Люди. Ми працюємо з найкращими, наші співробітники зміцнюють свої навички для подальшого успіху.

Цілісність. Ми ведемо проекти замовників із високим рівнем чесності. Наша компанія бере на себе відповідальність за всі свої слова та дії.

Досконалість. Ми ніколи не припиняємо піднімати планку, постійно вдосконалюємось, орієнтуючись на високу якість послуг.

Стратегічне управління. Щодня ми усвідомлюємо ту роль, яку виконуємо як керуючі Вашим проєктом.

Інноваційність

Задаємо тренди. Надихаємо ринок.

Пріоритетним напрямком компанії є колаборація з дизайнерами – трендсеттерами ринку, оскільки ми бачимо шляхи поєднання нашого досвіду з їх баченням трендів. Адже нашим первісним завданням є створення нових комфортних, сучасних та розумних об’єктів нерухомості.

Давайте знайомитися

Наша команда

Вадим Петроченко

СЕО, засновник компанії

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультаціюINSTA LIFE
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.