Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами та сонцезахисних конструкцій

Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами є одним із двигунів маркетингового ринку. Адже незважаючи на те, що частка інтернет-реклами суттєво збільшилася, ринок зовнішньої реклами не лише не зменшився, а й продемонстрував зростання. Усе тому, що зараз у багатьох сферах людської діяльності є високий рівень конкуренції, який змушує підприємців діяти агресивніше. Саме тому виготовлення та монтаж рекламних бордів усе ще користується величезною популярністю як серед сторонніх компаній, так і серед спеціалізованих підприємств, які пропонують місця для розміщення зовнішньої реклами.

Різновиди конструкцій для зовнішньої реклами

Прогулюючись містом, ваш погляд обов’язково зачепиться за вивіску певного магазину чи ресторану, або бігборд з рекламою тієї продукції чи послуги, яка вам цікава саме зараз. Саме на такий підхід клієнтів і розраховують ті компанії, які пропонують для клієнтів виробництво та монтаж рекламних конструкцій, рекламних щитів чи інших видів розміщення зовнішньої реклами.

В-основному зовнішня реклама розміщується на конструкціях таких видів:

  • білборди – великі конструкції, що встановлюються вздовж автомобільних доріг;
  • сіті-формати – менш габаритні конструкції, найчастіше їх можна побачити як уздовж доріг, так і біля пішохідних доріжок;
  • лайт-бокси – рекламна вивіска розміром 1,2х1,8м і внутрішнім підсвічуванням;
  • ролерні дисплеї – більш ефективний варіант сіті-формату, який пропонує можливість перегортати оголошення;
  • динамічні конструкції ‒ рідкісний вид конструкції для зовнішньої реклами, який приваблює клієнтів завдяки певним рухам.

Як бачите, виготовлення та монтаж рекламних вивісок відрізняється більшою складністю, ніж можна було б очікувати з першого погляду. Сам процес виготовлення ділиться на безліч етапів, кожен з яких відіграє важливу роль для того, щоб рекламна конструкція була встановлена ​​в певному місці. До цих етапів можна віднести:

  1. Розробку проєкту.
  2. Збір усієї необхідної документації.
  3. Отримання дозволу на встановлення та експертиза.
  4. Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами.
  5. Демонтаж зовнішньої реклами.

Особливості виготовлення конструкцій для зовнішньої реклами

При проєктуванні офісних приміщень, житлових багатоквартирних будинків, торговельно-розважальних центрів тощо, особливе значення має виготовлення та монтаж сонцезахисних конструкцій. Це стосується будівель з великою кількістю поверхів, які у яскраву погоду особливо страждають від сонячного впливу.

Також ця послуга може знадобитися величезній кількості магазинів та виробничих підприємств, продукція яких втрачає свої якості при дії на нього сонцячного світла. Саме тому слід звернути особливу увагу на виробництво та монтаж конструкцій від сонця, які можуть не лише збільшити комфорт від користування офісом чи житлом, а й уберегти товар від негативного впливу.

Компанія Commercial Constructions пропонує власні послуги з виробництва конструкцій для зовнішньої реклами або сонцезахисних конструкцій. У тому числі ми пропонуємо виготовлення LED-екранів, вивісок, рядків, що біжать і т. д. Вже багато років наші клієнти можуть розраховувати на дійсно якісні послуги з виробництва вищевказаних конструкцій, які дозволяють отримати надійне місце для розміщення реклами будь-якого роду і на тривалий термін.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію