Виготовлення конструкцій зі скла та алюмінію

Скляні та алюмінієві конструкції широко використовуються як для організації інтер’єру, так і екстер’єру. Особливою популярністю вони користуються серед тих підприємств, які приділяють велику увагу зонуванню та створенню гарної обстановки в залі для обслуговування клієнтів – це ресторани, готелі, офіси, магазини та подібні компанії.

Виготовлення та монтаж конструкцій зі скла – це досить складний процес, який передбачає використання певних технологій. Скло є крихким матеріалом, тому якість цього елемента декору екстер’єру чи інтер’єру має бути бездоганною. В іншому випадку вам незабаром знадобиться заміна цієї конструкції.

Види скляних конструкцій

Скляні конструкції відіграють важливу роль організації освітлення. Останній фактор однаково важливий як для роботи співробітників в офісі, так і для самопочуття відвідувачів у ресторані чи магазині. Саме тому скляні конструкції на замовлення повинні виготовлятися справжніми професіоналами, які допоможуть надати їй правильних характеристик. Саме таким чином закінчений результат зможе задовольнити ваші потреби.

До найпоширеніших світлопрозорих конструкцій зі скла можна віднести:

 • двері;
 • перегородки;
 • фасади;
 • вітражі;
 • вікна;
 • прозорі покрівлі;
 • куполи і т.д.

При цьому зі скла можуть виготовлятися конструкції, які знаходяться безпосередньо всередині приміщення:

 • сходи;
 • поручні;
 • огородження;
 • полиці;
 • стелі або підлога та багато іншого.

Виробництво та монтаж скляних конструкцій та сонцезахисних систем має ретельно плануватися справжніми професіоналами своєї справи, щоб у результаті подібні елементи оформлення якісно доповнювали інтер’єр та екстер’єр будівлі.

Види конструкцій з алюмінію

Офісні приміщення часто роблять з великими панорамними вікнами, які пропускають велику кількість світла. Це допомагає створити комфортну атмосферу для роботи, проте в особливо сонячні дні надлишок світла може призвести до зворотного результату. Щоб цього не сталося, використовуються спеціальні захисні алюмінієві ламелі.

Саме тому виготовлення та монтаж конструкцій з алюмінію також відіграє значну роль в оформленні правильного інтер’єру та екстер’єру. Однак вони використовуються не тільки як сонцезахисні системи.

Алюмінієві профілі більш поширені ніж ламелі. Їх широко використовують для монтажу скляних конструкцій, тому скління фасадів будівель ніяк не обійдеться без звичайного алюмінієвого профілю, який чудово поєднується зі строгим та сучасним зовнішнім виглядом подібної будови. Саме тому виробництво та монтаж алюмінієвих конструкцій безпосередньо пов’язані зі скляними конструкціями.

Переваги роботи з Commercial Constructions

Компанія Commercial Constructions вже багато років займається розробкою та виробництвом скляних та алюмінієвих конструкцій, які використовуються як у громадських та робочих закладах – офісах, ресторанах, кафе, магазинах, так і у приватних будинках та квартирах.

Якщо вам необхідне зведення складної скляної або алюмінієвої конструкції (зимового саду, атріуму, вітрини тощо), то фахівці нашої компанії радо допоможуть вам спланувати проєкт і втілити його у життя. Ми виготовляємо виключно високоякісні скляні та алюмінієві конструкції, які відрізняються тривалим терміном експлуатації та винятковими технічними параметрами.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію