Створення дизайну та архітектури

Абсолютно будь-яка конструкція у вашому новому ресторані чи кафе має сприяти розвитку бізнесу. Звичайно, гарна кухня і прекрасне обслуговування є визначальними для ведення улюбленої справи, але приємний дизайн інтер’єру ресторану, кафе або офісу не менш важливий і часто є вирішальним для створення атмосфери під цільову клієнтуру.

Тільки справжнім професіоналам під силу створити проєкт, який дозволить правильно та оригінально організувати простір. Ми займаємось тим, щоб запропонувати оптимальний обсяг послуг в оформленні приміщень наших клієнтів. Роботу виконують відповідальні, висококваліфіковані та досвідчені фахівці.

 

З чого починається створення ресторану

У ресторані зазвичай не лише смачно їдять, там спілкуються, проводять ділові зустрічі, призначають побачення, святкують знаменні дати та проводять інші урочисті заходи. Тому тут важливо створити вишуканий і одночасно приємний дизайн. Проєкт інтер’єру ресторану починається з:

 • ознайомлення з побажаннями замовника та специфікою закладу, на яких відвідувачів він орієнтуватиметься та які страви готуватиме;
 • попереднього вивчення плану приміщення, уточнення комунікаційних виходів, точок підключення техніки до інженерних систем, інших нормативних вимог;
 • безпосереднього знайомства з об’єктом, обміру та дослідження;
 • розроблення плану кухні з урахуванням усіх необхідних норм для роботи кухонного обладнання;

 

Дизайн-проєкт ресторану включає планування танцювального майданчика або тераси, а також посадкових місць. Важливо досягти рівноваги між приємною атмосферою та максимальною зручністю. Іншими словами, необхідно помістити достатню кількість клієнтів, щоб отримати прибуток, і водночас дати гостям відчуття комфорту.

Підбираються меблі та аксесуари, усі деталі інтер’єру візуалізуються на 3D-схемі, що дозволяє легко проаналізувати майбутню обстановку. У нас також можна замовити дизайн-проєкт кафе, багаторічний досвід роботи допоможе реалізувати ідею будь-якої складності.

Особливості проєктування дизайну кафе

На відміну від ресторанів тут орієнтуються на більш оперативне обслуговування клієнтів. Зазвичай за розміром такі заклади невеликі, щоб вони стали популярними, необхідне оригінальне оформлення та раціональне використання простору.

Команда наших професіоналів з огляду на сучасні ідеї та особисті побажання створить дизайн-проєкт кафе. Ціна за роботу не вийде за межі вашого бюджету і буде виконана в заздалегідь обумовлені терміни. Сьогодні у тренді:

 • нестандартні форми, диспропорція та асиметрія.
 • м’яке освітлення, розсіяне, романтичне підсвічування на столиках;
 • оформлення в стилі летерингу, коли наносять унікальні написи на стінах (зазвичай – це назва або логотип самого кафе);
 • обладнання та кухню розміщувати так, щоб було видно відвідувачам;
 • екологічність та самобутність, використання натуральних матеріалів.

 

Дизайн-проєкт кафе – це креативний та творчий підхід, що дозволяє створити яскраві акценти, правильне освітлення, ексклюзивний стиль. Грамотно продумана обстановка разом із смачною їжею та ввічливим обслуговуванням, залучатиме клієнтів, стимулюватиме відвідування закладу знову та рекомендуватиме своїм друзям. Адже щоб кафе було рентабельним, важливо мати постійних відвідувачів.

Офіс – це не просто місце, куди ви ходите на роботу

Дизайн офісного інтер’єру – це більше ніж просто меблі та обладнання для виконання різноманітних завдань. Він має мотивувати та надихати, підтримувати інновації, обговорення та співпрацю. Стати місцем, де працівники почуваються комфортно, щоб бути творчими та висувати нові ідеї.

Зрозуміло, більшість офісів не можуть дозволити собі багато зайвих деталей, але існують різні способи оформити приміщення, щоб воно було приємне для очей і ефективне для робочого процесу. Дизайн проєкту офісу включає декоративні та функціональні елементи, які допоможуть:

 • створити сприятливу атмосферу підвищення продуктивності роботи чи комфортного відпочинку співробітників;
 • залишити приємне враження у клієнтів чи бізнес-партнерів;
 • збільшити кількість відвідувачів та підвищити рівень прибутку від продажу чи наданих послуг;
 • створити привабливий імідж та зробити офіс фірмовим обличчям компанії;

Звертаючись до Commercial Construction, ви точно можете розраховувати на послуги від крутих професіоналів своєї справи. За час існування ми реалізували більше десяти проектів ресторанів, кафе та закладів швидкого харчування (у тому числі McDonalds). Пам’ятайте – успішний бізнес починається з надійного підрядника. Ставайте клієнтами “Commercial Construction”.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію