Розробка робочої документації (РД)

Розробка робочої документації важлива для визначення бюджету, використовується для прийняття багатьох рішень і впливає на успішне завершення об’єкта. Наш архітектор разом з інженерами та іншими фахівцями підготує детальну документацію, перш ніж почнеться реконструкція або будівництво вашої будівлі. Для цього у команди наших професіоналів накопичені багаторічний досвід і необхідні знання.

Робоча документація – що це?

Розробка РД потрібна для усіх житлових будинків, комерційних будівель, виробничих будівель, офісних комплексів та для будь-якого іншого будівництва. Набори креслень та документів докладно інформують робітників, підрядників, прорабів, постачальників будматеріалів про дизайнерські наміри. Це докладні схеми та перелік будівельних матеріалів, які вплинуть на остаточний дизайн інтер’єру та вартість проєкту загалом.

Розробка будівельної документації – це насамперед:

 • докладні плани будівлі – кімнат, залів, терас, коридорів, поверхів та інших приміщень;
 • вичерпний опис кожного будівельного елемента, детальні креслення на кожен окремий вузол, незалежно від кількості та мінімальної відмінності;
 • ґрунтовні інструкції, в яких до дрібниць розписано кожен етап робіт – від монтажу інженерних мереж до оздоблення;
 • докладний кошторис на будівельну техніку, матеріали, логістику та інші необхідні витрати.

У процесі роботи сума витрат на будівництво може змінюватися через зміну термінів будівництва та коливання цін на послуги, обладнання та матеріали.

Навіщо потрібна робоча документація?

Для того, щоб уникнути помилок та різних неприємних ситуацій під час будівництва чи реконструкції ваших будівель потрібна розробка робочої документації. Київ – місто, де багато хто пропонує послуги проєктування, але не всі мають бездоганну репутацію. Важливо звернутися до знаючих фахівців, адже якщо не буде повного комплексу всіх документів та креслень, не будуть враховані всі нюанси та дизайнерські рішення після будівництва:

 • можна отримати неправильно змонтовані інженерні системи, від яких залежить життєздатність та правильне функціонування будівлі;
 • дозвільна документація від відповідних державних органів та здача об’єкта в експлуатацію стане проблемою;
 • можна отримати зайві отвори у стінах та отримати інші будівельні казусні ситуації;
 • вартість проєкту зросте після додаткових матеріальних витрат на виправлення неточностей, виникнуть непередбачені витрати на додаткові матеріали, трудові ресурси та техніку.

Якісна робоча документація дизайну інтер’єру гарантує замовнику саме те, що він планував. Таку РД може зробити досвідчена команда наших фахівців, яка працює спільно. Після детального дослідження та аналізу ми надамо вичерпний пакет креслень та інструкцій з детальним описом будівельного процесу.

Переваги співпраці з Commercial Constructions

Любимо свою роботу, маємо досвід і знання, відповідально ставимося до побажань замовника.

Щоб усі роботи пройшли успішно, під час будівництва:

 • Усі креслення на етапі розробки обстежуємо щодо нестиковки і розбіжностей. Якщо стикаємося з будь-якими протиріччями, негайно консультуємося з клієнтом для уточнення та виправлення.
 • Проєктна та робоча документація ретельно перевіряються нашими спеціалістами на відповідність спеціальним будівельним нормативам та стандартам, включаючи електрику, сантехніку, тепло- та газопостачання, пожежну безпеку та інші комунікації. Наш багаторічний досвід роботи та фундаментальні знання допомагають добре розбиратися у монтажі дахів та стін, проєктувати інженерні мережі.
 • Робоча документація дизайн-проєкту піддається всебічній неодноразовій якісній перевірці перед тим, як остаточні плани, креслення та інші документи будуть надані замовнику.

Заплануйте зустріч із нами, щоб дізнатися більше про те, як ми можемо допомогти втілити проект вашої мрії у реальність. Commercial Constructions здійснює розробку будівельної документації, проєктування інженерних мереж та ремонтно-будівельні роботи на об’єктах будь-якої складності.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію