Ремонт та реконструкція закладів HoReCa, Retail, Entertainment

Сучасні підприємства, які розраховані на залучення клієнтів у будівлю компанії (ресторани, готелі, магазини), повинні вміти адаптуватися до ситуації, що швидко змінюється на ринку. Саме тому реконструкція та ремонт банку чи будь-якого іншого підприємства допоможе оновити репутацію компанії та залучити для неї нових клієнтів.

Особливості ремонту та реконструкції магазину

Реконструкція магазину може значно змінити торгову точку та залучити нових клієнтів у, здавалося б, загасаючий бізнес. Сучасні магазини повинні не лише пропонувати чесні ціни та якісний товар. Клієнту має бути комфортно робити покупку. Саме тому торговий зал слід облаштовувати сучасними стелажами, обладнанням та декоративними елементами, які створюватимуть правильний настрій для покупців.

Ремонт магазину слід здійснювати раз на 5-7 років, оснащуючи торгову точку новими меблями і зручнішими способами оформити покупку.

Особливості ремонту та реконструкції ресторану

Сучасний ресторанний ринок у містах України переповнений всілякими закладами громадського харчування, які пропонують страви з усього світу. Саме тому вчасна реконструкція ресторану може стати саме тією опцією, яка зможе залучити до закладу нових відвідувачів.

Нині клієнта важко здивувати. Тому справді передові ресторатори насамперед звертають увагу на створення комфортної для відвідувача атмосфери. Саме тому оновлення зовнішнього вигляду ресторану (як інтер’єру, так і екстер’єру) допоможе провести якісний ребрендинг та виділитись ринку, який переповнений пропозиціями.

Ремонт ресторану необхідно проводити вчасно, щоб не втрачати хватку на пульсі тенденцій, а також пропонувати клієнту справді зручні умови для прийому їжі.

Особливості ремонту та реконструкції офісів

Сучасні офіси мають пропонувати своїм співробітникам комфортні умови для роботи. Саме тому реконструкція офісу має проводитись з урахуванням сучасних тенденцій. У робочому приміщенні слід створити комфортну атмосферу, щоб кожен працівник міг докласти максимум зусиль та бути ефективним незалежно від зовнішніх умов.

Саме тому власник будівлі повинен самостійно вирішити, який ремонт офісу йому необхідний: косметичний або генеральний. А ще найкращим варіантом буде звернення до професіоналів своєї справи, які зможуть не лише привести інтер’єр та робочу обстановку у відповідність до сучасних стандартів, а й оновити стан інженерних мереж. Адже останні також мають значний вплив на робочу атмосферу.

Етапи та особливості проведення ремонтних робіт та реконструкції

Незалежно від виду підприємства, список етапів, які необхідні для успішного завершення проекту, залишається незмінним. Саме тому, приступаючи до реалізації реконструкції ресторану, готелю чи будь-якої іншої будівлі, очікуйте побачити такі етапи:

  1. Проєктування. Детальний аналіз усіх необхідних змін, які слід вирішити під час реконструкції приміщень.
  2. Передпроєктна стадія. Аналіз технічного стану приміщень, а також упорядкування списку будівельних робіт, необхідних для досягнення бажань замовника.
  3. Розробка дизайн-проєкту. Створення детальної проєктної документації, яка продемонструє кінцевий результат після закінчення усіх будівельних та оздоблювальних робіт.
  4. Узгодження проєкту. Отримання дозволу на зміни планування у відповідних інстанціях.
  5. Проведення будівельних робіт.
  6. Проведення пуско-налагоджувальних робіт та здача проєкту в експлуатацію.

Переваги співпраці з Commercial Constructions

Компанія Commercial Constructions вже багато років займається реконструкціями та ремонтом громадських закладів. За цей час з нашою допомогою було проведено впорядкування зовнішнього вигляду величезної кількості магазинів (Динамо Київ), закладів громадського харчування (McDonalds), офісів та інших будівель, яким було необхідне перепланування та ремонт.

Крім цього, з нашою допомогою дуже просто проводити ремонт та реставрацію ТРЦ (торгового центру, розважального центру), фітнес клубу (спортзалу), банку та інших подібних закладів. За роки роботи наші співробітники стали володарями неабиякого досвіду, за допомогою якого можлива реалізація будь-якого проєкту.

Якщо вам потрібні послуги з ремонту чи реставрації, то сміливо звертайтеся до нас, і тоді реконструкція готелю чи ресторану перестане бути важким зобов’язанням та перетворитися на приємну рутину.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію