Організований підхід до розробки комунікацій

Кваліфіковані спеціалісти нашої команди роблять проєктування інженерних мереж для забезпечення життєздатності споруд. Київ – місто, де будують безліч сучасних та проводять капітальну реконструкцію старих будівель. Щоб у них комфортно працювали чи проживали люди, потрібен комплексний підхід, робота справжніх професіоналів, які мають необхідні знання та досвід.

Чому потрібно звертатися до фахівця?

Щоб об’єкт успішно здали в експлуатацію та не виникало жодних проблем та претензій від дозвільних інстанцій, проєктування інженерних мереж професіонали роблять, дотримуючись спеціальних нормативних стандартів. Вони працюють над організацією роботи як зовнішніх, так і внутрішніх систем, виконують різні функції. Наша команда використовує:

 • сучасні методи проєктування для забезпечення ефективної системи зв’язку та безпеки (сигналізації), кондиціювання та вентиляції, освітлення та водопостачання;
 • новітні технології при моделюванні теплопостачання, подачі газу та електрики;
 • проєкт інженерних мереж, безпечний як для людей, так і для навколишнього середовища.

Механіки, електрики, будівельники та інші наші спеціалісти працюють спільно. А це означає, що після процесу дослідження та аналізу, проведеного однією командою професіоналів, які мають великий досвід, замовник гарантовано отримає комфортні комунікації.

Для чого потрібно проєктувати комунікації?

Проєктування інженерних мереж під ключ – це вигідно. Комплекс креслень враховує всі нюанси та нестандартні рішення дизайнерів, допомагає передбачати та уникати негативних наслідків:

 • нераціонального розміщення елементів подачі та відведення води, електропостачання, систем вентиляції;
 • зайвих отворів у стінах, особливо неприємно якщо такі виявляться на видному місці;
 • нефункціонального використання приміщень, внаслідок поганого освітлення або недостатнього опалення;
 • видатків за додаткові послуги будівельників для виправлення неточностей;
 • витрати грошей на будівельні матеріали для усунення непередбачених ситуацій.

Проєктування інженерних мереж під ключ допомагає обрати стиль та планування. До початку ремонту або будівництва виявити та усунути технологічно неправильні рішення. Визначити необхідну кількість будматеріалів, прорахувати попередню вартість виконання всіх видів робіт.

Влаштування комунікацій у житлових, комерційних та адміністративних об’єктах – одна з послуг, яку надає наша компанія. На ціну за встановлення, крім вартості за проєктування інженерних систем, впливає ціла низка факторів:

 • умови прокладання – при складних географічних та гідрологічних обставинах потрібно більше зусиль;
 • довжина мережі – що чим довше, тим дорожче;
 • обсяг робіт, які потрібно виконати для повноцінного функціонування будівлі;
 • попередня ліквідація наявних пошкоджень;
 • вартість встановлення мереж обладнання.

Проєктувальник інженерних систем детально проконсультує, дасть повну інформацію і відповість на будь-які запитання, що цікавлять наших замовників.

Переваги співпраці з Commercial Constructions

Commercial Constructions гарантує якість виконуваних робіт із дотриманням заздалегідь обумовлених термінів. Для цього ми маємо багаторічний накопичений досвід, сильну команду професіоналів та сучасні інноваційні технології. Завжди враховуємо інтереси клієнтів – така співпраця забезпечує успіх у реалізації задуманих планів. Інженерна мережа починає проєктуватися після:

 • Візиту до нашого офісу. Зустріч заздалегідь призначається на комфортний для клієнта час. Можливий також виїзд нашого фахівця у місце, зручне для клієнта.
 • Повторної зустрічі із замовником для безпосереднього обговорення технічних тонкощів, різних деталей та нюансів, з’ясування побажань та для створення експертами попередніх начерків.

Після того, щоб монтаж інженерних систем пройшов успішно, проводиться скрупульозне планування з розбивкою на конкретні технологічні етапи та підрахунок загальної вартості.

Наша компанія здійснює ремонтно-будівельні роботи на об’єктах будь-якої складності – у ресторанах, офісах, магазинах, готелях, автосалонах, бізнес-центрах, банках та інших різнопланових закладах. Компанія забезпечить проєктування/монтаж слаботочних систем, встановить інтернет, телефонний зв’язок, освітлення та проведе інші комплексні роботи.

Після виконання усіх необхідних робіт, влаштування комунікаційних мереж, монтажу стельових систем, електромонтажних та сантехнічних робіт ваше приміщення виконуватиме усі необхідні функції. Своїм клієнтам також надаємо гарантійне та післягарантійне сервісне/технічне обслуговування інженерних систем.

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультацію