1. Ремонт та реконструкція будівель

Реконструкція будівель та споруд включає цілий спектр робіт, спрямованих на відновлення зовнішніх особливостей будівництва, а також для зміни зовнішнього вигляду будівлі. Ця послуга стає все більш популярною у галузі будівництва та ремонту. Компанія Commercial Construction здійснює повну реконструкцію усієї будівлі або окремої частини, незалежно від початкового стану будівництва.

Детальніше
2. Створення дизайну та архітектури

Абсолютно будь-яка конструкція у вашому новому ресторані чи кафе має сприяти розвитку бізнесу. Звичайно, гарна кухня і прекрасне обслуговування є визначальними для ведення улюбленої справи, але приємний дизайн інтер'єру ресторану, кафе або офісу не менш важливий і часто є вирішальним для створення атмосфери під цільову клієнтуру.

Детальніше
3. Виробництво та встановлення меблів для підприємств

Скляні та алюмінієві конструкції широко використовуються як для організації інтер'єру, так і екстер'єру. Особливою популярністю вони користуються серед тих підприємств, які приділяють велику увагу зонуванню та створенню гарної обстановки в залі для обслуговування клієнтів – це ресторани, готелі, офіси, магазини та подібні компанії.

Детальніше
4. Виготовлення та монтаж конструкцій для реклами та сонцезахисних конструкцій

Виробництво та встановлення рекламних структур є одним із двигунів маркетингового ринку. Дійсно, незважаючи на те, що частка Інтернет-реклами значно зросла, ринок зовнішньої реклами не тільки не зменшувався, але й продемонстрував зростання. Все тому, що зараз у багатьох сферах людської діяльності існує високий рівень конкуренції, що змушує підприємців діяти більш агресивно. Ось чому виготовлення та встановлення рекламних бордів усе ще дуже популярний як серед сторонніх компаній, так і серед спеціалізованих підприємств, які пропонують місця для зовнішньої реклами.

Детальніше
5. Виготовлення конструкцій зі скла та алюмінію

Кваліфіковані фахівці нашої команди для забезпечення життєздатності конструкцій роблять проєктування інженерних мереж. Київ - місто, де будують багато сучасних та проводять капітальну реконструкцію старих будівель. Для того, щоб люди комфортно працювали або жили в них, необхідний всебічний підхід, робота реальних професіоналів із необхідними знаннями та досвідом.

Детальніше
6. Організований підхід до розробки комунікацій

Меблі для магазину, ресторану та офісу чи будь-якого іншого підприємства повинні виконувати ряд завдань залежно від специфіки компанії. Оптимальне рішення для оснащення компанії необхідними предметами інтер'єру - це звернення до спеціалізованої компанії, яка може задовольнити всі ваші потреби в цьому аспекті.

Детальніше
7. Ремонт та реконструкція закладів HoReCa, Retail, Entertainment
8. Розробка робочої документації (РД)

Розробка робочої документації важлива для визначення бюджету, використовується для прийняття багатьох рішень і впливає на успішне завершення об'єкта. Наш архітектор разом з інженерами та іншими фахівцями підготує детальну документацію, перш ніж почнеться реконструкція або будівництво вашої будівлі. Для цього у команди наших професіоналів накопичені багаторічний досвід і необхідні знання.

Детальніше

 

Час діяти
Гарантуємо якість та виконання строків! Замовляйте консультаціюINSTA LIFE
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.