Усі статті
/
10 Лютого, 2020

Ремонт фітнес клубу: що варто передбачити

Ремонт фітнес клубу – це комплекс складних заходів, мета яких оновити зовнішній вигляд інтер’єру спортивного приміщення, оновити інвентар і зробити атмосферу більш комфортною для занять спортом. Фітнес клуб повинен відповідати ряду параметрів, які повинні не тільки відповідати державним стандартам і стандартам пожежної безпеки, а й залучати нових клієнтів в зал клубу для тренувань.

Будь-яка конструкція в спортивному залі повинна працювати на його розвиток. Тільки дотримуючись цього правила, ви можете розраховувати, що фітнес клуб стане дійсно популярним місцем як серед молоді, так і серед більш зрілих людей.

Різновиди ремонту в фітнес клубі

Перш ніж оновлювати інтер’єр фітнес клубу, слід вирішити, що саме ви хочете змінити в спортивному приміщенні. Залежно від обсягу робіт ремонт фітнес клубу буває:

  • Косметичним. Даний потрібен, якщо власник клубу бажає провести звичайну інвентарну перепланування в приміщенні, не змінюючи розташування стін і інженерних систем. Якщо потрібно оновити обробку стін, поміняти керамічну плитку в душових або ж оснастити підлогу новим сучасним покриттям, то слід замовляти саме такий вид ремонту. При мінімальних витратах ви зможете зробити за зовні більш привабливим для нових клієнтів.
  • Капітальним. Цей тип ремонту передбачає куди більше обсяг робіт. Заміні підлягає не тільки зовнішня обробка поверхонь і закупівля нового інвентарю в спортивні зали. Проводиться модернізація інженерних мереж під сучасні стандарти, заміна внутрішніх елементів конструкції, перепланування приміщення, яка включає знесення і зведення нових стін. Поліпшується кожен аспект приміщення, що незмінно впливає на комфорт і якість занять у фітнес клубі.
  • Дизайнерським. Цей вид ремонту є щось середнім між попередніми двома. Для поліпшення планування та дизайну фітнес клубу наймається окремий дизайнер або ціла компанія, які створюють новий проект приміщень. Обсяг виконуваних робіт і змін в фітнес клубі безпосередньо залежить від розміру ремонтного бюджету.

Основні завдання ремонту в фітнес клубу

Під час проведення ремонтних робіт в фітнес клубах особливу увагу слід приділити ряду факторів, які безпосередньо впливають на комфорт і безпеку приміщення для клієнтів. До цих аспектів належать:

Система вентиляції і кондиціонування. Вона не просто повинна відповідати всім державним стандартам, а й значно перевищувати рекомендовані показники, щоб клієнтам було дійсно зручно займатися спортом. Під час занять організм споживає значно більший обсяг кисню, тому в залі повинен бути налагоджений ефективний повітрообмін.

Система водопроводу. Після занять відвідувач відразу ж відправляється в душ, щоб змити з себе весь піт і трохи відновиться. Тому, встановлюючи елементи водопроводу, слід підбирати максимально якісні деталі.

Звукоізоляція. Під час занять деякими силовими і гімнастичними видами спорту людина або інвентар може видавати дійсно гучні звуки, тому слід подбати про належний рівень звукоізоляції, особливо якщо фітнес зал знаходиться в житловому будинку.

Наявність якісних роздягалень і душових. Звертати увагу слід не тільки на інвентар в спортивному залі і нові снаряди, а й на комфортабельні приміщення, де відвідувач може легко переодягнутися в спортивну форму або привести себе в порядок після занять спортом.

Компанія Commercial Construction за роки своєї діяльності відремонтувала понад 300 000 м2 комерційної та адміністративної нерухомості, в тому числі і фітнес залів. Тому звертаючись до нас ви з упевненістю можете розраховувати на послуги висококваліфікованих фахівців, які абсолютно точно знають, що потрібно вашому фітнес центру для досягнення успіху.